Litoměřice: Anketa ověření "10P" nově

Nákladní auta projíždějící centrem Litoměřic, neutěšený stav tržnice a chybějící workoutové hřiště - to jsou tři základní problémy, které nejvíce trápí obyvatele Litoměřic. Alespoň to vyplynulo z veřejného fóra Desatero problémů Litoměřic, které každým rokem pořádá Zdravé město Litoměřice. Problémů, ale pochopitelně také kladných a dobře fungujících věcí ve městě je ovšem mnohem více a nyní se k nim mohou vyjádřit všichni obyvatelé Litoměřic.

Letos město pilotně testuje ověření "10P" za využití hlasovacího zařízení D2.1, které nabídla Nadace Karla Janečka pro využívání ve Zdravých městech, obcích a regionech v Česku.
Kontakt na Zdravé město

ŠVÝCARSKO: Hodnocení dopadů na zdraví  (HIA)

Hodnocení dopadů na zdraví (HIA)

ŠVÝCARSKO / Switzerland