Praha 8: Diskuzní Fórum mladých v městské části

Mladým lidem v Praze 8 není lhostejné, co se v městské části děje a chystá. Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se sešlo na Fóru mladých v Kulturním domě Ládví přes 40 zástupců ze základních a středních škol Prahy 8, aby diskutovali o rozvoji Prahy 8. Celou akci pořádalo Zastupitelstvo mladých, zajistili ji organizačně, ale hlavně ji celou moderovali a facilitovali u jednotlivých diskuzních kulatých stolů.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

iva.hajkova@praha8.cz

ŠVÝCARSKO: Hodnocení dopadů na zdraví  (HIA)