• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Praha 8: Mladí zastupitelé se učili komunikovat

Zastupitelstvo mladých, které působí v MČ Praha 8, vyslalo 11 svých členů na seminář moderace, facilitace a vedení týmu. Seminář pro ně připravil ÚMČ Praha 8 ve spolupráci se společností ONplan lab, s.r.o. v úterý 27. března 2018 v Grabově vile.

„Jsem hrdý, že v Praze 8 máme aktivní mladé lidi, kteří se zajímají o dění kolem sebe a o politiku. Považuji to za velmi důležité,“ říká místostarosta Petr Vilgus. „Naše zastupitelstvo mladých je skupina lidí, kteří mají zájem vzdělávat se. Proto jsme pro ně připravili seminář se zaměřením na komunikační a prezentační dovedností. Obdivuji, jak se soustředěně celý den zapojovali do různých aktivit, ale především jim děkuji za to, že z nich vyzařovala spokojenost z přísunu nových poznatků,“ komentuje průběh semináře Vilgus.

Pod vedením lektorky Ivany Vaňkové se účastníci zaměřili na způsoby práce při moderování nebo facilitování debat, prakticky si vyzkoušeli vedení skupiny úmyslně složené z různých osobnostních tipů. Dozvěděli se různé techniky a vyzkoušeli si, jaká pravidla je nutné dodržovat při zpracovávání karty projektu.
Kontakt na Zdravé město
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe z tématu

ŠVÝCARSKO: Hodnocení dopadů na zdraví  (HIA)

Hodnocení dopadů na zdraví (HIA)

ŠVÝCARSKO / Switzerland

Kopřivnice: Strategický plán rozvoje města v souladu s principy udržtelného rozvoje

Strategický plán rozvoje města v souladu s principy udržtelného rozvoje

Kopřivnice

Ústí n.L.: Finanční podpora aktivit partnerů Zdravého města

Finanční podpora aktivit partnerů Zdravého města

Ústí nad Labem

ŠVÝCARSKO: Přes udržitelné čtvrti k udržitelnému městu

Přes udržitelné čtvrti k udržitelnému městu

ŠVÝCARSKO / Switzerland

Uh. Hradiště: Veřejné fórum Zdravého města k celkovému rozvoji

Veřejné fórum Zdravého města k celkovému rozvoji

Uherské Hradiště

Kopřivnice: Zapojení veřejnosti do procesu zpracování Strategického plánu rozvoje města Kopřivnice

Zapojení veřejnosti do procesu zpracování Strategického plánu rozvoje města Kopřivnice

Kopřivnice